Apartmány v Hrabovskej doline

Apartmány v Hrabovskej doline

Apartmánový komplex sa nachádza priamo na brehu Hrabovskej priehrady, v tesnej blízkosti údolnej stanice lanovej dráhy na vyhľadávané lyžiarske stredisko Malinô Brdo. Tento apartmánový komplex Vám ponúka možnosti aktívneho celoročného oddychu pre celú rodinu. V zimnom období je to predovšetkým lyžiarske stredisko Malinô Brdo. Na svoje si tu prídu milovníci zjazdového aj bežeckého lyžovania, raritou tu nie sú ani skiaplinisti. Priamo v komplexe sa nachádza wellness centrum s vonkajšou vírivkou a saunami. V letnom období Vám je k dispozícii pekne upravený areál s detským ihriskom a vonkajšim grilom. Nájdete tu lezecký park Tarzania, zip line ponad Hrabovskú vodnú nádrž a pre milovníkom turistiky veľké množstvo turistických trás rôznych náročnosti. 

Hrabovská dolina je presne to miesto, kde nuda nehrozí. Je to miesto, kde nájdete skutočný oddych. Či už hľadáte leňošenie na brehu jazera, alebo ste milovníkmi aktívneho oddychu, Hrabovo si jednoducho zamilujete.

Ponúkame Vám príjemné ubytovanie v našich apartmánoch
Barbora 19, Alžbeta 16 a Renata 1.

Apartmán Barbora 19 sa nachádza v podkrovnej časti apartmánového domu Barbora. Jedná sa o dvojizbový, podkrovný apartmán s rozlohou 55m2 na treťom poschodí s výťahom. Nájdete v ňom príjemné a pohodlné ubytovanie rodinného typu pre 4-5 ľudí. V spálni je manželská posteľ a roťahovacia pohovka. V obývaciej izbe je rozťahovacia sedacia súprava pre ďalšich hostí. Z oboch izieb je výstup na priestranný, tichý balkón s výhľadom do lesa. Balkón je orientovaný na slnečnú, západnu stranu. V apartmáne sa nachádza plne vybavená kuchyňa a kúpeľňa vrátane práčky. Parkovanie je zapezpečené na rezervovanom mieste priamo pri apartmánovom dome. Súčasťou apartmánu je aj privátna miestnosť na uskladnenie lyží a bicyklov.

Apartmán Alžbeta 16 sa nachádza na druhom poschodí apartmánoveho domu Alžbeta. Apartmán s rozlohou 54m2 ponúka pohodlné ubytovanie pre 5 ľudí. V spálni je manželská posteľ a rozťahovacia pohovka. V obývacej izbe  je ďalšie dvojlôžko. Apartmán má kompletne vybavenú kuchyňu a kúpeľňu vrátane práčky. Z oboch izieb je výstup na priestranný balkón s krásnym výhľadom na Hrabovskú priehradu. Parkovanie je zabezpečené v podzemnej garáži. K apartmánu prislúcha privátna miestnosť na uskladnenie lyží alebo bicyklov.

Apartmán Renata 1 sa nachádza na prvom poschodí apartmánoveho domu Renata. Apartmán s rozlohou 54m2 ponúka pohodlné ubytovanie pre 5 ľudí. V spálni je manželská posteľ. V obývacej izbe rozťahovacia pohovka/sedačka, ktorá po rozložení ponúka komfortné spanie pre dvoch doslepých ľudí a rozkladacie lôžko pre ďalsiu dospelú osobu. Apartmán má kompletne vybavenú kuchyňu a kúpeľňu bez práčky. Z obývacej  izby je výstup na balkón s výhľadom na Hrabovskú vodnú nádrž. Parkovanie je zabezpečené pod vonkajším prístreškom, na konkrétnom mieste označenom Renata 1. K apartmánu prislúcha privátna miestnosť na uskladnenie lyží alebo bicyklov.

Vo všetkých apartmánoch ponúkame hosťom detské postieľky a detské jedálenske stoličky. Apartmány sú vybavené televízorom s plochou obrazovkou, DVD a CD prehrávačom a elektrospotrebičmi. Hostia majú k dispozícii bezplatne WiFi sieť. Každý hosť nad šesť rokov dostane zľavovú Liptov kartu, ktorá Vám umožní čerpať až 123 zliav v celom liptovskom regióne počas Vášho pobytu v našich apartmánoch.